Hana-Saku rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hana-Saku rpg

Tárd ki a fantáziádat!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fantázia kaland JÁTÉKTÉR

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 4:36 pm

Genevieve
Nagyban keresgéltem és gyorsan lapozgattam fel a könyvet, csak egy pillanatra néztem fel, amikor leült és kérdezett tőlem. Finoman elmosolyodtam.
- Nem…nem fázom, sőt inkább melegem van. - válaszoltam meg a kérdését nyugodtan és azt hiszem tudom miért kérdezett…a kezem mint a jégcsap pedig meleg van, ez már önmagában furcsa jelenség. Tovább lapozgattam és nem akartam feltűnősködni, hogy ezen a témán lovagolok így egyszerűen letudtam a dolgot.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 4:39 pm

Victoria:
Sorakozottan nekidoltem az egyik padnak, ugy hallgatva a tortenetet. Igazan mulatsagos volt, de nem akartam ismet kinevetni, igy meg megertoen elmosolypdtam.
-Rendben.-biccentettem mikor megengedte a tegezodest. Ezzel nagy suly kerult le rolam valamiert.
-Ohhh maganora? Az sem rosz.-mosolyogtam de totokban elhuztam a szam. Eleg bolt nekem 17evig a magantanar, de ezt az egyet meg kibirom. Legalabb a tanarbacsi jo tarsasag.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 5:04 pm

Lucius:
A válaszára kikerekedtek a szemeim.
-Meleged van?-kérdeztem elképedten-De jéghideg a kezed.-folytattam értetlenkedve aztán mivel nem hagyott nyugodni a dolog felálltam és odasétáltam hozzá majd a homlokára tettem a kezem de nem volt se hideg se meleg.Erre csak megrántottam a vállam és visszamentem a helyemre.
-Furcsa vagy.-jegyeztem meg végül csak tovább lapozgattam a könyvet.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 5:18 pm

Edmund
Sok a történet pedig tegnap érkeztem és máris kiszemeltek, pedig nem akarok a figyelem középpontjában lenni mégis megoldottam magamnak...lehet majd maszkot viselek inkább...bár ez bolondság.
- Vagy óra helyett nem lesz semmi, jól kezdődik az első nap... - jegyeztem meg már a kedvem is elment igazából attól, hogy órát tartsak. Kinéztem az ablakon ami a hátsó kertre adott kilátást és azt hiszen nem lehetett nem észre venni, hogy kissé elámultam a látványon. Egy elég nagy labirintus volt, előtte pedig a szokásos kastélykert csak szebb kiadásban...kissé amolyan vadregényes és romantikus tájleírással lehetne jellemezni leginkább.
- Lesz mit megnéznem azt hiszem... - jegyeztem meg rákönyökölve a párkányra, közben a vörös szemem most szinte világított a naplementében míg a kék elhalványult. Nos ez is elég ijesztő, hogy mindenki kb korcsnak néz emiatt...nem baj. Legszívesebben már most is kimennék, de azért még várok, hátha mégis órát kell tartanom..az volna ciki, ha elmennék és utána jönne direkt mindenki.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 5:26 pm

Genevieve
Ajjaj ezzel felkeltettem csak az érdeklődést, inkább mondtam volna azt, hogy rossz a vérkeringésem vagy, hogy fázom egyszerűen…Nagy szemekkel figyeltem amint felállt és idejött hozzám majd a kezét a homlokomra tette. Megmukkanni sem mertem inkább, de úgy tűnt szerencsére annyira mégsem izgatta, mert vállat rántott és visszaült. Halkan és észrevétlenül fújtam ki a belém szoruló levegőt és a megjegyzésére éreztem, hogy a mellkasomban nagyot dobbant a szívem.
- Ehhehe köszi…sokan mondták már. - vigyorodtam el zavaromban majd gyorsan visszabújtam a könyvembe és direkt az arcom elé emeltem, hogy ne lássa picit vörösebb lettem a kelleténél. Oh…hát ez szupi még egy árulkodó jel és komolyan rájön, mert azért nem hülye gyerek az egyszer biztos. Jól van nyugi Gen semmi baj…eddig is sikerült eltitkolnom csak menni fog…bár ha éhes leszek és megkívánom a vért…nem nem erre ne is gondolj. Harcoltam magamban és mintha halkan motyogtam is volna valamit a könyvem mögött. Belelapoztam a könyvbe, de csak valami fura metszetet találtam benne…egy kép amin egy tükör van megrajzolva…hmmm.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 5:34 pm

Victoria:
Mikor megjegyezte, hogy nem lesz semmi, kicsit elhuztam a szám. Sajnáltam, hogy igy cserben hagyták a diákjai.
-Ne aggódj, egy idő után úgyis rendre áll minden.-tettem a kezem a vállára, mikor háttal fordult nekem. De aztán gyorsan le is vettem, hisz nem valami precíz fogdosnom a tanáromat már az első napon, akármilyen fiatal.
-Igen, állítólag jó sok titkot rejt. Mondjuk én egyre vagyok a leginkább kíváncsi.-csillant meg huncut fény a szemembe, majd a táskámhoz lépve kivettem belőle a bőrkötetes varázskönyvem, minek a hátuljában pár adatot írtam le amit a kastélyról megtudtam. Ezt olvasgatva mentem vissz az ablakhoz és ültem le az egyik padba azt tanulmányozva.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 5:48 pm

Lucius:
Csak zavartan mondta, hogy nem én vagyok az első aki mondta ezt neki.A könyvet az arca elé emelte és elkezdett ott halkan magyarázni de nem tudom miről.
-Mit motyogsz?-kérdeztem rá aztán elnevettem magam.Majd kinyitottam az egyik könyvet és elkezdtem lapozgatni majd hirtelen kicsúszott a kezemből.
-Hupsz.-mondtam halkan meg lenyúltam érte de egy lap kiesett belőle amit felvettem és mikor megláttam önelégülten elmosolyodtam.
-Meg van.-mondtam gyerekes örömmel pedig igazából nem is volt olyan fontos legalább is én végig magam miatt kerestem és olvasgattam.Letettem a könyvet az asztalra a papírral pedig odamentem hozzá.
-Tárám.-nyomtam a képébe a lapot.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 5:56 pm

Edmund
Nem aggódom annyira csak furcsállom…tettem még hozzá magamban mivel nem akartam erről tovább fecsegni mint egy panaszos vénember. Ekkor a vállamon éreztem a kezét mire felé pillantottam, de nem mintha zavart volna hisz semmi olyan dolgot nem tett mégis gyorsan lekapta rólam, amin akaratlanul is elmosolyodtam. Mikor a titkokról kezd beszélni felé fordulok és egy jó nagy könyvet vesz elő amiben lapozgatni kezdett. Odaléptem a padhoz és kíváncsian néztem…engem is érdekelt és én is megtudtam néhány dolgot, amikor véletlen sorozatok folytán kihallgattam az igazgatót és az egyik itteni személyzetest, de ezzel talán nem kellene dicsekednem.
- Na és ha szabad megkérdeznem mi lenne az az egy dolog? – kérdeztem rá elég lelkes hangon. Nem baj töri óra helyett a kastély titkairól beszélünk ez azért egy fokkal vagy talán többel is…jóval izgalmasabb.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 6:02 pm

Victoria:
Mikor elém lépett hirtelen lapoztam a végére, mert közben elkezdtem tanulmányozni pár igét, és azt nem akartam, hogy meglássa.
-Háááát...-húztam el kissé azt az egy szót, majd felé mutattam a kaput, amit a hallottak alapján rjazoltam le.
-Állítólag ez egy olyan kapu, ami a mult bármely időszakába visz vissza. Ezzel nem csak megismerhetjük, hanem át is élhetjük a történelmet! Vagy akr olyan dolgoknak is a részesei lehetünk, amik odáig a színfalak mögött zajlottak, így egy könyv sem ír róluk! A Huszita háborúk, Szent István elleni harcok, a Fekete sereg háborúi! minden taktikát megtudhatunka legapróbb részletig!-magyaráztam lelkesen csillogó szemekkel, miközben a szépen megformált kaput mutogattam és pár dolgot amit mellé írkáltam.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 6:03 pm

Genevieve
- He? – néztem fel ijedten a könyvből…áhh már megint motyogtam…ez van amikor nagyon töröm a fejem mindig motyogok >< de ciki. Kissé piros lettem megint.
- Csak halkan olvasom… - mutattam a sorokra a könyvben és tovább bújtam, de már megint nem tudtam figyelni. Már arra sem figyeltem fel hogy az egyik könyv a földön landolt és Lucius nyúlt utána majd mondott valamit tőle elég szokatlanul gyerekes lelkesedéssel. Most ez olyan kis édes volt. Egyszerre a képembe nyomott egy lapot mire majdnem bekancsalodtam olyan közel volt. Kivettem a kezéből majd széthajtogattam mivel elég nagy volt meg kell hagyni, majdnem beterítette az asztalt is.
- Azta…ez mondtam hogy nagy lesz… - jegyeztem meg miközben megböktem a srác oldalát, és gyorsan végigpásztázni kezdtem a lapot valami lejárót vagy pincét keresve…
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 6:07 pm

Lucius:
Megijedt a kérdésemre aztán megint elpirult és azt mondta, hogy csak olvas.
-Haha elpirultál.-öltöttem ki rá a nyelvem.Kíváncsi vagyok hányszor tudom még zavarba hozni.Hm jól elszórakozok..Mikor a képe elé nyomtam a lapot ő kivette a kezemből és elkezdte szét hajtogatni majd mivel az szinte az egész asztalt beterítette kikerekedett szemekkel kezdtem vizsgálni.
-Hm...hm...aha pince.-mondtam lelkesen aztán odatettem az ujjam ahol ott van.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 6:26 pm


Edmund
Huhh…valamit nagyon nem akart, hogy lássak…de azért megértem. A válaszát figyelmesen hallgattam végig, sőt a végére kissé lehet eltátottam a számat a dolgon.
- Az nem volna rossz…de…várjunk csak akkor erről lehetett szó. Valamit nagyon eltitkolnak hisz tudnak róla páran… – tettem a mutatóujjamat az államra miközben elgondolkoztam. Egy ilyen dolog, nem éppen hétköznapi nem csoda, ha hét lakat alatt őrzik…mégis valahogy elterjedt egy afféle legendaként.
- Nem lenne rossz megtudni még több dolgot. – mondtam és ellépkedtem a padtól majd felléptem a katedrára és onnan néztem vissza a lányra. Egy kis nyomozás, ha már ilyen helyre hozott a sors…nem hiszem, hogy megárt. Kezd előjönni a régi jó énem.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 6:30 pm

Genevieve
Felfújt arccal néztem rá..nem már észrevette…na de jó.
- Humm ok elpirultam mondom melegem van… - védekeztem ezzel a baromsággal és inkább az alaprajzot vizslattam tovább. Egyszerre rámutatott egy pontra mire odanéztem…
- Igen…de remélem ez az ami kell nekünk. – karikáztam be egy tollal a helyet.
- Hááát azt hiszem szükség lesz a titkos kis cseledre, amivel bejuthatunk az elzárt részlegekbe. – nevettem fel majd rápillantottam.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 6:38 pm

Victoria:
Széles vigyor terült el az arcomon miközben felcsillant a szemem.
-Valóban. Én is otthon csak pletykákat hallottam ugy alkottam meg ezt a képet. Bár a mest...khmm... egyik tanárom részletesebb dolgokkal is tudott szolgálni, állítólag tapasztalatok alapján.-mosolyogtam szélesen, majd jobban tanulmányoztam, amit a kapuról leírtam, és végiggondoltam, hátha valamit kifelejtettem.
-Arra gondoltál, hogy nyomozni kéne?-csillant gonosz kis fény a szemembe, majd összecsaptam a könyvet, amitől egy kisebb porfelhő szállt fel belőle.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 7:16 pm

Lucius:
Felfújt arccal nézett rám én pedig csak rámosolyogtam és megcsíptem persze csak finoman az arcát.
-Nyugi.Egész cuki vagy.-mosolyodtam el.Tovább nézte az alaprajzot aztán arra amit mondott egy pillanatra lefagytam és a szemeim kicsit kikerekedtek.
-Az nem fog menni.Nehéz a kivitelezés.-adtam egy választ bár igazából még ha tudná is, hogy mit tervezek akkor se lenne biztos mivel még soha életemben nem változtam macskává.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 7:18 pm

Edmund
A kezemet a tanári asztalra helyeztem és az ujjaimmal dobolni kezdtem rajta ütemesen, miközben a lány felcsillanó szemeit néztem. Látom egyre jár az agyunk...na igen egy kis nyomozás. Még az előbbi szavaira visszagondolva csak bólintottam...hmm ez tényleg elég érdekesen hangzik.
- Igen kicsit utánanézni részletesebben és behatóbban a dolgoknak...végül is miért ne? - mosolyodtam el amolyan kissé csibészes kifejezéssel. Időnk van mint a tenger és van is hol kutatni.
- Talán több mindent is megtudunk hátha van még valami érdekesség vagy titok. - kacsintottam egyet és kezdtem ténylegesen beleélni magamat a dologba.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 7:29 pm

Hatalmas adrenalin kapott el a szavai hallatán. Egy tanar aki hajlando titkok utan nyomozni? Mint valami modern Indiana Jons. Kezdem rgyre jobban kedvelni a tanarurat.
-Ebben nem ketelkedrm.- villantottam meg egy 1000Wattos mosolyt, majd kievickelve a padbol osszeszedtem a cokmokjaim es callamra vettem a taskakent hasznalt kiszutyom. Jo nemmondom kisse varazslatos volt is amolyan Marry Poppins taskanak felelt meg, de na.
-Ötlet, hogy merre lehetne kezdeni?- biccentettem kisse oldalra a fejem.
-Marmint... Ha nem bannad, hogy veled tartok.- haraptam bele aztan az also ajkamba. Jaj de kinos, teljesen belelkesultem, es az se biztos jogy en benne voltam a szamitasaiba...
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 7:38 pm

Genevieve
Megcsípte az arcomat mire rögtön leeresztettem, de a kis sértődött fejem nem változott.
- Egész cuki?! – néztem rá majd most én nyomtam meg az arcát kissé csücsörítve ajkaimmal majd visszanéztem a lapra. A feltevésemre rögtön védekezni kezdett, de az előbb még ő bizonygatta hogy simán megcsinálja most meg mégsem?
- Nehéz? – kérdeztem rá majd felsóhajtottam és egy magabiztos mosolyt varázsoltam arcomra.
- Nem kell parázni megoldjuk! – gondolkodtam el a dolgon.
- Látod? Ez a másik szárnyban van…több átjárónak is kell lennie, tehát nem muszáj a főbejáraton menni amire vigyáznak… - kacsintottam egyet.
- Ezért jók a kastélyok mert mindig van benne titkos átjáró. – mondtam elszántan és a térképen egy a kertből vezető hátsó ajtóra mutattam.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 7:44 pm

Lucius:
Visszakérdezett mire rájöttem, hogy mit is mondtam így csak megrántottam a vállam.Mikor megnyomta az arcom elkaptam a kezét.
-Ezt ne.-néztem rá picit szikrázó szemekkel.Nem szeretem ha hozzám érnek.Pláne nem ha olyanok akiket alig ismerek.Megint csak visszakérdez aztán arra, hogy megoldjuk már el is kezdtem mentegetőzni.
-Most, hogy jobban belegondolok nem is lenne jó.Meg úgy se tudnál segíteni benne és én se vagyok biztos benne.-mondtam rögtön.B*sszus ha így haladok ráfog jönni, hogy nem is ember vagyok.
-Oké, akkor majd keressük meg a titkos átjárót és akkor betudunk jutni.-mondtam aztán leálltam a hadarással mert az előbb hirtelen elkezdtem.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 8:02 pm

Edmund
Felkaptam a könyveimet, úgy tűnik az óra úgyis elmarad csak engem felejtettek meg Tori-t figyelmeztetni. A kérdésére csak vállat vontam.
- Például könyvtár ahol elvileg vannak információk, de ha jól tudom nem a normál részlegben hanem a lezártban (mint a Harry Potterben xD) Úgyis tanár vagyok engem beengednek, ha nem max belógunk. – válaszoltam meg a kérdését, de több hely is beugrott viszont ez volt most a legésszerűbb… de ekkor eszembe jutott a kihallgatott dolog.
- Vagy a kastély lezárt részlege… - vetettem fel még ezt is majd elé léptem és a következő szavaira megráztam a fejemet.
- Nem bánom…sőt nagyon is örülnék neki. – néztem a szemeibe és a mosolyom most is tükrözte, hogy valóban így gondolom. Kis kaland egy diákkal…bár nem érzem magamat olyan öregnek a 23 évemmel, hogy én ne lennék benne egy ilyen dologban.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 8:08 pm

Genevieve
- Persze neked lehet nekem meg nem? – kérdeztem vissza, hisz az előbb még ő cukizott le meg ilyenek most meg én fogjam vissza magamat…nyahh T-T Mikor elkezdett mentegetőzni eléggé meglepett, hisz azt hittem neki nem szokása ilyet csinálni. Valami nem stimmel már megint…nem csak én vagyok itt fura és nem csak én titkolok el valamit.
- Te nem vagy biztos? És miért ne tudnék segíteni? – kérdeztem meghökkenve…de végül elvetettem a dolgot mondván nem akarom megint magamra haragítani.
- Jó rendben…de biztos nincs baj? Az előbb… - jaj fogjam már be, ha megakarom tartani társnak…márpedig annak tökéletes és nem nyafog hogy ő ezt nem mert ez tilos meg ilyenek.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 8:18 pm

(Kis kaland egy diákkal... Hmmmmm X'D)
A valaszan őszintén elmosolyodtam. Mikor a szemebe nezett talan egy enyhe pir ki is ult az arcomra. Jobban megnezve a tekintetet csak akkor fedeztem fel egy furcsa dolgot.
-Te heterokrómiás vagy?- mosolyoftam el kedvesen.
-Azt mondják ez a világ legszebb betegsége.-biccentettem kissé oldalra a fejem ugy fürkészve tovább a tekintetet. Nem erdekelt, hogy ugy tunhet megbamulom, mert tenyleg erdekesnek tartottam es egyszerre varazslatos is volt. Vajon tudnek ilyet varazsolni magamnak? Neeeem...Apam biztosan megsertodne es amilyen bena vagyok a vegen meg is vakitom magam...
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 8:39 pm

Lucius
-Pontosan igy van.-mosolyogtam ra.Elkezdett kerdezgetni en meg a ket kezem az arcomra tapasztottam.
-Mert csak szoval...-kezdtem bele de nem jutott eszembe semmi.Bakker mibe keveredtem.
-Jo-jol vagyok.-valaszoltam akadozva.
-Ejtsuk a temat legy szives.-kertem meg tenyleg szepen.Nem birtam mit kitalalni es ez idegesitett ahogyan az is, hogy barmelyik pillanatban megtudhatja mas vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 8:40 pm

Edmund
(hehee xDD)
Mondani akartam, hogy menjünk, de úgy tűnt valamin megakadt a szeme és máris feltette a kérdését.
- Igen...bár mások ezt nem tartják olyan szépnek...hanem inkább elfajzottnak mint a korcsoknál...de örülök, hogy te másként gondolod. - mondtam halvány mosollyal, és az enyhe kis pirongása valahogy engem is picit zavarba hozott főleg azok után, hogy megmondta őszintén szépnek tartja ezt a dolgot, ráadásul tovább fürkészte a tekintetem.
- Nos...akkor mehetünk? - tettem fel gyorsan a kérdést, ekkor csöngettek ki az óráról ami nem is volt megtartva és egyszerre megtelt élettel a folyosó. Oldalra néztem ki az ajtón, láttam pár gyereket elfutni meg néhány tanárt elsétálni, de nem érdekeltek annyira...jobban izgatott a nyomozás amit megbeszéltünk. Egyébiránt ezzel vége is lesz a tanításnak mára, az első nap mindig rövid és laza...talán így több időnk is lesz.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 03, 2014 8:50 pm

Mikor feltette a kerdeset ebredtem csam ra, higy bamulom, igy zavartan elkaptam a fejem.
-Persze. Nyomas!- lelkesultem fel. Ismet atfuttattam az agyamon amiket mondott es leragadtam egy dolognal.
-Hmmm...Az elzart reszleg erdekes lehet.- killant meg kalandis feny a szemembe es kovettem ki a folyosora.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fantázia kaland JÁTÉKTÉR
Vissza az elejére 
3 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Fantázia kaland történet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hana-Saku rpg :: Your first category :: Fantázia kaland-
Ugrás: