Hana-Saku rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hana-Saku rpg

Tárd ki a fantáziádat!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fantázia kaland JÁTÉKTÉR

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 8:43 am

Nos, itt vághattok bele a játékba, remélem majd mindenkinek jó szórakozást és izgalmakat nyújt. Én csak kívánom, hogy Jó Játékot emberkék!  Very Happy 
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 4:24 pm

Lucius:
Unottan vonszoltam ki magam az orarol mivel ez meg csak az elso ora volt igy amugy se voltam valami jo kedvu es erre meg az is ratett egy lapattal, hogy faradt vagyok es ennek koszonhetoen meg nyugos is voltam.Igy csak vanszorogva indultam egy uloalkalmatossag keresesere.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 5:20 pm

Genevieve
Vége lett az első órának, egész lelkes kis diáknak mondható voltam, de tetszett ez a titokzatos kis kastély meg az emberek is valahogy másabbak, érdekesebbek és ahogy elnéztem ennek a helynek is van egy két titka amit fel kell még tárni. Sebaj azért vagyok itt, hogy egy kis színt vigyek az életbe. Nagy elánnal léptem ki a terem ajtaján majd indultam el a következő óra helyszínére...de ekkor megakadt a tekintetem egy srácon, aki elég elnyűttnek tűnt. Anyám, de lelkes itt valaki...hogy oda ne rohanjak barátocskám, hát így kell viselkedni egy ilyen izgalmakkal teli helyen? Na, majd én felvilágosítalak pajtás. Egy vigyorral lépkedtem utána kezemben a könyveimmel, aztán léptem elé. - Szevasz! - köszöntem neki egy intéssel. - Mi újság? Ugye nem akarsz már az első napon elhalálozni fáradtságban? - kérdeztem rá egy cseppnyi gúnnyal hangomban, majd a hallban levő fotelekre mutattam, hogy oda leülhetünk nehogy nekem itt essen össze.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 6:33 pm

Lucius:
Éppen ásítottam egyet mikor megjelent előttem egy fehér hajú lány vörös szemekkel és integetve köszönt nekem majd enyhén gúnyos megjegyzést tett a fáradtságomra.Biztosan nincs tisztába azzal, hogy én már reggel 5 óta talpalok ugyan is igaz, hogy nincs nagy házam de egyedül elég nehéz ellátni magam,a macskát aki még az idős nénié volt és természetesen meg kellett csinálni a kaját ebédre is.Tehát nekem csak ne akarja megmondani senki se, hogy mit csináljak és mit ne.
-Amíg nem tudod, hogy miért vagyok fáradt addig nem kéne gúnyos megjegyzéseket tenned.-reagáltam le egyszerűen a dolgot.Nem volt kedvem most vitába szállni így én ezzel már lezártnak is tekintettem a témát bár amilyen kotnyelesnek tűnik ez a csaj tuti, hogy nem száll le a témáról egy hamar.Mikor a fotelekre mutatott már mentem is oda és leültem.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 7:09 pm

Genevieve
- Jól van nem kell mindjárt leharapni a fejemet nem azért mondtam, hogy megsértődj. - vontam fel a szemöldökömet, bár tény, hogy kissé gúnyosra sikeredett a dolog...de nem akartam. Rámutattam a fotelekre ő meg már szállta is meg az egyiket én pedig mosolyogva léptem utána és dobtam le magamat vele szembe. - Amúgy Genevieve Lorena Leinster vagyok. - mutatkoztam be miközben keresztbe tettem a lábaimat a fotel karfájára könyököltem majd arra támasztottam a fejemet.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 7:23 pm

Lucius:
Mikor mondja, hogy nem kell mindjárt leharapni a fejét csak felvonom én is a szemöldököm.Hm mint ha az előbb akkora beszólást kapott volna.Még csak fel se emeltem a hangom...Oké értem a nők nem normálisak tudjuk be ennek.Leült velem szembe aminek nem igazán örültem mert most valószínűleg tovább akar beszélgetni.Mikor bemutatkozott kicsit félrehúztam a számat.Mondom én, hogy dumálni akar.Van rajtam kívül még ezer ember sőt NORMÁLIS ember az iskolában még is pont engem fogott ki.Isten tényleg nem bottal ver.
-Lucius.-nyögtem be pár pillanat múlva aztán kérdőn néztem a lányra, hogy akar-e valami fontosat is vagy mi lesz már?
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 7:51 pm

Genevieve
Látom rajta, hogy nincs kedve hozzám, hát így aztán lehet is kommunikálni, ha egy büdös szót nem szól még annak is örülnék, ha bunkózna csak mondjon valamit. Tényleg kénytelen leszek valaki más után nézni. Bár jó vagyok témakeresésben de ha a másik fél szart se akar akkor aztán hiába. Meghallgattam a szűkszavú bemutatkozást, majd felálltam és tettem felé pár lépést. - Nyugi nem zaklatlak nem vagyok olyan típus..látom nem akarsz társaságot, de ha meggondolod magad hozzám jöhetsz. - mondtam egy rendes mosollyal őszintén majd lassan ellépkedtem előle...basszus nem leszek egy kellemetlen csaj senki szemében már bocs.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 8:00 pm

Lucius:
Mikor feláll és felém jön fél szemöldököm felvonom és úgy nézek fel rá mivel így ülőhelyzetből ő magasabb nálam.Arra amit kijelent csak bólogatok.
-Akkor jól kifogunk jönni.-mondtam és haloványan de még is olyan rossz fiúsan elmosolyodtam
-Egyébként ez a kis beszélgetés csak azért kellett, hogy megtudd a keresztnevem?-kérdeztem rá bár ekkor ő már háttal volt nekem mivel ellépkedett és gondolom, hogy ha kussolok el is megy.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 8:16 pm

Genevieve
Mikor utánam szól meglepődöm azt hittem minden szót harapófogóval kell kihúzni belőle. Megfordultam majd ránéztem és halványan elmosolyodtam. - Nem azért, többet is akartam beszélni, de látom, hogy te nem így nem erőltetem nem vagyok tapadós alak. - vontam fel szemöldököm erre a dologra még mindig mosolyogva zavartalanul, közben páran elhaladtak mellettem és köszöngettek meg egyebek én pedig mindegyikőjüknek bólintottam egyet egyet.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 8:31 pm

Lucius:
Megfordult és halovány mosollyal nézett rám majd arra ami mondott én is elmosolyodtam és bólintottam.
-Hm úgy látszik végre egy nő aki felfogja aki körülötte zajlik.-bólogattam elismerően.
-Oké, kaphatsz egy esélyt.De előre szólok nehéz ügy vagyok.-adtam be a derekam a beszélgetésre elvégre veszíteni valóm nincs viszont ez a csaj érdekesnek tűnik.Legalább is nem olyan mint a többi minden lében kanál, levakarhatatlan, hülye liba.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 9:01 pm

Genevieve
Ejha a szavai azért megleptek. Egy nő aki felfogja a dolgokat...naná, hogy fel, nagyon nem vagyok olyan, mint a többi kis hisztigép akik rámásznak másokra és szívják a vérüket. Még, hogy kaphatok egy esélyt... - Mi az a felséges úr megengedi? - kérdeztem felnevetve, hiszen vicces volt azért, hogy így beszél. - Nem kell aggódnod, már megszoktam a nehéz ügyeket...életemben nem volt könnyű dolgom senkivel és semmivel. - vágtam rá majd visszapattantam a fotelba elé és a lábamat az asztalra dobtam, miközben égővörös szemeim megvillantak. - Tudod ez a kastély azért elég érdekesnek hat...csak azért léptem le ide. Hallottam egy-két sztorit róla meg az itt dolgozókról. - kezdtem bele a dolgokba nem fogok általános nyomiságokat feltenni, hogy honnan jöttél meg hány éves vagy stb stb.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 9:09 pm

Lucius:
Láttam, hogy meglepte amit mondtam de aztán nevetve kérdezte, hogy a "mi az felséges úr megengedi?" én erre pedig csak beképzelten mosolyogva bólogattam.
-Ó akkor kíváncsi vagyok rá, hogy mennyi idő kell ahhoz, hogy feladd vagy elérd amit akarsz.-mondtam aztán mint ha csak valami fő gonosz lennék egy mesében dörzsölgetni kezdtem a két tenyerem.
-Ó tényleg?Én is hallottam olyasmiket, hogy ez egy furcsa hely és titokzatos dolgokat lehet találni néhány eldugott helyiségben de nem igazán foglalkoztam ezzel.Én is egy furcsa és egyben titokzatos jelenség vagyok.-mondtam és bár komoly volt amit mondok a végén elnevettem magam.Hm nem tudom kinek nőnek ki az idő során cica fülei és farka de az tuti, hogy már rég levágta vagy ilyesmi mert nem sokan bírják, hogy elítélik őket vagy megjegyzéseket tesznek a nem előnyös tulajdonságaikra.Még jó, hogy én ezt magasról lesz*rom.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 8:37 am

Genevieve
- Hát ha ezt akarod elérni akkor rossz embert fogtál ki. - mondtam magabiztosan a szemeibe nézve és csak néztem, ahogyan eljátssza a nagy menő csávót. - Ja értem, hogy téged csak saját magad érdekel....de akkor minek jöttél ide? Ezeregy suli van a városokban is, amikhez közel lakva nem kellene utazgatnod meg egyebek. - néztem rá kíváncsian, hiszen aki idejön az általában valami kalandot is keres nem csak azért mert szép a kilátás. - Mi lenne ha majd kicsit körbenéznénk elvileg a könyvtárban vannak infók amik segítenének néhány dolgot kideríteni. - vetettem fel az ötletet izgatottan és előre is hajoltam, hiszen ezt már nem hangosan mondtam, nem akartam, hogy valami lúzer is fülest kapjon.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 8:46 am

Lucius:
Mikor elkezdi mondani, hogy engem csak saját magam érdekel és kérdezi, hogy minek jöttem ide akkor meg felhozza a többi iskolát csak sóhajtok egyet.
-Tudtommal egy iskolába azért járnak az emberek, hogy tanuljanak.Én nem utazgatok egész közel lakok az iskolához.-mondtam nyugodt hangnemben.Mikor felhozza a könyvtárat kicsit elgondolkodom.Lehet, hogy lesz valami arról is, hogy miért van macska fülem és farkam.
-Oké benne vagyok úgy is lenne ami érdekelne.-mondtam és kicsit talán izgatott is lettem.
-Órák után mehetünk is.-jelentettem ki és igazából csak azért mondtam többes számban mert jó fej vagyok és ennyire nem vagyok illetlen.De ha neki nem jó én akkor is elfogok menni könyvtárba.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 8:55 am

Genevieve
Kissé megemelem a szemöldököm hisz elcsodálkoztam nem is kicsit. Közel...hmm végül is lehetséges. - Szóval az erdőben laksz? - kérdeztem rá, nem is lehet rossz egyedül egy hatalmas erdőségben, mivel az iskola körzetében végig végig erdők vannak és csak nagyon messze van innen egy kisebb városka amit én falunak néztem inkább olyan élet körülmények voltak ott. Mikor beleegyezett az ajánlatomba egy vigyorral bólintottam. - Jó akkor ezt megbeszéltük. - álltam fel hirtelen mert csengettek és nem akarok az első napomon lógni. - Milyen órád lesz? - kérdeztem rá gyorsan, hiszen itt ebben a suliban olyan mint az egyetemeken fel kell venni az órákat és arra jársz be amelyikre szeretnél és amelyikre előleg jelentkeztél, persze a szakági órák kötelezőek.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 9:31 am

Lucius:
Felvonta a szemöldökét úgy tűnik ismét sikerült meglepnem.
-Ahhoz már semmi közöd, hogy hol lakom.-mondtam.Elvégre nem tervezek minden apró kis információt elárulni magamról.Ha megtudja, hogy hol lakom még a végén meg akar majd látogatni vagy ilyesmi.Azt mondta megbeszéltük mire bólintottam aztán ő már fel is pattant.Én pedig lassan felálltam de már nem is voltam olyan fáradt.
-Matek.-válaszoltam egyszerűen aztán elindultam abba az irányba amerre az a terem van ahol ezt az órát tartják.
-Ha még nem adtad fel akkor még találkozunk.Ha nem akkor Sayonara.-mondtam miközben hátrafordítottam a fejem és kiöltöttem a nyelvem miközben szórakozottan mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 10:52 am

Genevieve
- Jó akkor nem végül is nem érdekel csak rákérdeztem, hogy az erdőben ezzel még nem fogom tudni, hol de mindegy. - legyintettem rá egyet inkább majd lépkedtem párat előre a termek felé. Lassan felállt és elindult valamerre. - Ok...nekem táncom lesz kicsit később szabadulok, de majd délután körbe nézhetünk, akkor úgy is jobb mert nem mászkálnak annyian és a tanárok is visszatérnek a szállásukra. - magyaráztam meg a dolgot és már tipliztem is volna, de ekkor még utánam szólt, mire elvigyorodtam. - Csak szeretnéd, hogy feladjam, különben sem adtál rá okot. - kacsintottam egyet és már rohantam is, mert még át is kell öltöznöm gyorsan.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 11:28 am

Lucius:
Arra amit mondott csak vágtam egy olyan "de, hogy nem" arckifejezést mivel én az erdőt már körbejártam és csak az én kis házam van benne.Tehát simán megtalál.Mikor meghallom, hogy tánca lesz még inkább elkeserít a tény, hogy nekem matek lesz.
-Mázlista mindjárt veled megyek.De ha balettozol akkor inkább kihagyom.-sóhajtottam aztán beletörődve a sorsomba mentem ahhoz a teremhez amelyikhez készültem.
-Majd egyszer úgy is feladod.-mondtam és komolyan is gondoltam aztán mentem tovább.Majd mikor beértem a terembe majd nem utolsóként kezdetét vette az óra.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 12:09 pm

Genevieve
- Nem balettozom modern tánc! - mondtam még utána. - És nem adom fel soha, rossz embert fogtál ki akkor ha arra számítasz! - kiabáltam, aztán felnevettem és megráztam a fejemet, hihetetlen kis morgós fiúcska. Gyorsan rohantam utána a másik részlegbe ahol a táncot tartották. Felkaptam a ruháimat és már tipliztem a terembe, ahol mindenki melegített. Csatlakoztam és nem sokkal utánam már a tanár is bent volt. Magamban már a délután eseményein törtem a fejemet és ez valahogy arra késztetett, hogy mindent nagyon erőbeadással csináljak, így az óra végén én lettem a legjobban kifáradva, viszont a tanárnő engem is dicsért meg a legjobban. Ajjaj gyerekek viszont kezdek éhes lenni és az nem jó. Szemeim szinte égtek és az illatok egyre jobban ellenállhatatlanok lettek. A franc...óra végén kirohantam a teremből, majd felöltöztem, de előtte letusoltam. A lakószobák felé iramodtam nem törődve senkivel, így pár embert kicsit félrelöktem az utamból minden bocsi nélkül. Elérve a szobámat a hűtőmből kivettem egy zacskózott vért majd azt kezdtem kortyolgatni. Nem a legjobb a frissnél nincs táplálóbb, de megígértem, hogy én senki életét nem fogom elrontani és nem fedem fel, hogy mi vagyok. Megittam az egészet, aztán átöltöztem egy kissé talán elég kirívó ruhámba, régies de mégis gyönyörű volt, nem hiába nézett meg mindenki a folyosón főleg a srácok, de én ezzel sosem törődtem. Kiértem a hallba, ahol most egy teremtett lélek sem volt, kivéve...várjunk valaki mégis volt. Háttal ült és olvasott. Hahh...mindegy nem zavarom, ahogy elnézem nagyon belemerült. Ledobtam magamat egy fotelba közben felnyögtem, mert valami kemény volt ott... - Mi az anyám? - kérdeztem hirtelen és hangom belehasított a csendbe. A fiú erre felnézett és hátrafordult felém. - Bocsi..csak valamelyik eszement itt hagyta a könyvét. - mutattam fel a kis fekete borítású könyvet majd ledobtam az asztalra. A fehér hajú srác csak egy finom mosollyal nyugtázta a dolgot...na de várjunk ez az alak ismerős....Elgondolkodva meredtem arra, de addigra ő már megint háttal volt nekem így nem láthatta ezt. Mindegy biztos elhaladt már mellettem a folyosón. Vártam a lábamat keresztbe téve ültem és nézegettem a hallban levő festményeket.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 12:25 pm

Lucius:
Mikor mondja, hogy modern tánc már fordultam is meg, hogy vele menjek, de végül egy sóhaj kíséretében elvetettem az ötletet és mentem az eredeti terem felé.
-Majd meglátjuk mennyire ismersz ki.-szóltam még hátra de aztán pár másodperc múlva már azon kaptam magam, hogy a teremben vagyok és a tanár prédikál.Unott fejjel hallgattam amit mondd és volt, hogy inkább rajzolgattam de erre folyton csak beszólogatott mire pár pillanatra ráemeltem a tekintetem viszont a figyelmem túl hamar ellankadt.Mikor vége lett az órának kimentem és láttam, hogy Genevieve ott rohan a folyosón mindenkit félrelökve és még engem is majd nem elsodort ha nem mentem volna odébb.Ebbe meg mi ütött?Végül csak ráhagytam és elindultam a hal felé majd ő is jön.Azonban mire én beértem már ott volt és a sarokban háttal ült egy fehér hajú csákó is de ez nem igazán érdekelt.A csaj mögé lépkedtem és odasuttogtam neki, hogy "mehetünk" ezután mellé léptem és a könyvtár felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 2:35 pm

Genevieve
Vártam és vártam kissé ellazulva elnyúltam a fotelban lábamat felpakolva az asztalra. Már komolyan azt hittem elfelejtette vagy ilyesmi, de ekkor valaki mögém lépett és suttogva mondta, hogy mehetünk. Felálltam és elindultam utána, közben szépen beértem. - Azt hittem már elfelejtetted. - róttam fel neki, de végig mosolyogtam hiszen örültem a társaságnak még ha ő nem is annyira szimpatizált velem. Ezüst hajamat most kiengedve hagytam ami szabadon hullott a vállamra és a mellkasomra. Vörös tekintetem előre szegeztem, még szerencse, hogy megkérdeztem merre van a könyvtár mert egy ekkora kastélyban anélkül simán eltévednénk. - Szerinted találunk valamit? - kérdeztem rá kíváncsian, de közben elértük a nagy kétszárnyas és oroszlánfejes kopogtatós ajtót. - Ejha! Ez igen! - tátottam el a számat, amikor benyitottam és elénk tárult a hatalmas könyvtár. Szinte nem is látszott a vége olyan nagy volt, három emeletes ráadásul és tele hatalmas polcokkal melyek sorba rendezve álltak.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 6:50 pm

Lucius:
Mikor azt mondta, hogy azt hitte, hogy elfelejtettem csak rápillantottam.
-Azt mondtad később végzel én pedig nem akartam várakozni.-öltöttem ki a nyelvem.Láttam, hogy mosolyog de azt nem értettem miért.Hm furcsa kezdek egész jó fej lenni ez nem tetszik.Viszont sajnos nincs miért beszólnom neki.Na majd ha egy rosszat szól már le is harapom a fejét az tuti.
-Persze, hogy találunk valamit micsoda hozzáállás ez?-kérdeztem rá miközben bevágtam egy elképedt arcot.
-Egy ekkora iskolának nem lehet kicsi a könyvtára.Nagy könyvtárakban meg már pedig legyen mindenféle könyv.-jelentettem ki mint ha csak elvárnám.De igazából el is vártam.Benyitott a kétszárnyas ajtó egyik oldalát és ekkor megláttuk a könyvtárat melynek komolyan azt hittem, hogy nincs is vége olyan hosszú volt és még erre rátesz, hogy van még plusz három emelet.
-Na mit mondtam.Azt hiszem holnap is jövünk meg azután is.Mert ennyi könyvet lehetetlen most átnézni.-sóhajtottam nyűgösen aztán elindultam az egyik oldalon, hogy megnézzem mi szerint vannak felosztva a könyvek.Szerencsére voltak kategóriák melyeken belül az írók nevei szerint voltak sorba állítva a könyvek méghozzá kiadási évnek megfelelően növekvő sorrendben.
-Hm ez aztán a rendezett könyvtár.-mondtam miközben kerestem a nekem kellő kategóriát.Valami olyan kéne ahol a testrészekről írnak, vagy az ilyen velünk született betegségekről stb.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 7:28 pm

Genevieve
- Ohh értem én. - vágtam rá amikor azt mondta nem akart rám várni. - Csak kár, hogy így én vártam rád. - tettem még hozzá egy pillantást vetve a fiúra. - Ja biztosan csak kérdeztem hátha ebben is a pesszimista elveket vallod de kellemesen csalódtam. - öltöttem ki rá a nyelvemet szórakozottan majd beléptünk a könyvtárba és ő rögtön az egyik sorhoz lépett én pedig egy másikhoz. - Igen valóban de mit vársz egy elit iskolától? Mégsem lehetnek össze vissza... - jegyeztem meg miközben belelapoztam az egyik régi megsárgult lapos könyvbe. - Tényleg sokáig fog tartani, lehet be kellene még másokat is vonni. - hajoltam be az ő sorába egy vigyorral, aztán odalépkedtem mellé szinte teljesen mögé és a fejemet majdnem a vállára hajtottam ahogyan áthajoltam fölötte és épp a kezében tartott könyvbe olvastam bele.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 7:43 pm

Lucius:
-Szívás, de még mindig jobb mint ha én vártam volna.-jelentem ki aztán mikor már a könyvtárban vagyunk sikerült találni egy könyvet az ilyen betegségekről és abban lapozgattam.Képek is voltak benne.Viszont eddig még nem találtam olyat amilyen hozzám hasonlítana.
-Igaz.De ki tudja milyen huligánok járnak ide.Biztos, hogy vannak szellemi fogyatékosak is.-mondtam olyan unott pofával aztán mikor kitalálja, hogy be kéne vonni másokat is megrázom a fejem.
-Nem!Éppen elég ha te itt vagy.Amúgy is mást nem tűrnék meg.-jelentettem ki ellenvetést nem tűrő hangon.Hozzám lépkedett és szinte a vállamra hajtotta a fejét mire odébb húzódtam.Na jó lehet, hogy nem zavar ha velem van de azért a magán szférámba nem kéne betolakodnia.
-Egyébként te albínó vagy?-kérdeztem rá kíváncsiságból mivel a haja egész fehér legalább is ezüstös a szeme pedig pirosas.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Hana
Admin
Hana


Hozzászólások száma : 130
Join date : 2014. May. 24.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 8:01 pm

Genevieve
- Ohhó szóval csak engem tűrsz meg? - kérdeztem vissza pimasz kis vigyorommal és még fel is nevettem mikor a közeledtemre eltávolodott, gondoltam, hogy ettől kissé kifakad majd, direkt csináltam. A kérdésére azonban lefagyott a mosolyom és kissé visszább hőköltem majd csak elpillantottam valamerre szimplán. - Nem vagyok albínó...ez... - kezdtem bele aztán lehajtottam a fejemet és ellépkedtem tőle majd pár sorral arrébb megálltam és a polcnak dőltem. Miért így reagáltam egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy nem és kész...most majd azt hiszi más is van emögött.
Vissza az elejére Go down
https://hana-saku-rpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fantázia kaland JÁTÉKTÉR
Vissza az elejére 
1 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Fantázia kaland történet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hana-Saku rpg :: Your first category :: Fantázia kaland-
Ugrás: