Hana-Saku rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hana-Saku rpg

Tárd ki a fantáziádat!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fantázia kaland JÁTÉKTÉR

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
SzerzőÜzenet
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 6:12 pm

Nettie:
-És ezt most nekem el is kell hinni?-kérdeztem rá.Még akkor is ha jó kis póker arcot vágott hozzá.Én is tudok olyan arcot vágni akkor aztán faggatózhat.Én azért akkor rá fogok kérdezni.
-Ja alkalmazkodik.Akkor is gyors volt.Körülbelül olyan volt mint amikor a vámpíroknak gyógyul be egy friss sebük.Például abból amit én láttam na hát az túl gyors volt.-mondtam és igazából tudtam, hogy a mai miattam volt gyors de kíváncsi voltam, hogy hogyan reagálja le.
-De most ne, hogy azt hidd, hogy én azt gondolom, hogy vámpír vagy mert azt már rég kizártam.-öltöttem ki rá a nyelvem.
-Nem csak te figyeltél a dolgokra.-jelentetem ki komolyan.Közben én is figyeltem rá, hogy mire, hogy reagál, hogy külsőleg mik lehetségesek.Nem tudom talán a tűzhöz kötném.Lehet, hogy valami elem uraló...De ez nem biztos.
-Tudod a legtöbb mágikus lény gyorsan gyógyul...Te pedig minél inkább keresed a kifogásokat és tagadod a dolgokat annál inkább biztosabb vagyok benne.-néztem a szemébe.
-De nekem teljesen mindegy, hogy te mi vagy.Mert nem az alapján foglak megítélni.Léteznek furcsa lények.Tudom, hogy magadtól nem vallasz be semmit.De ez nem baj.Még ha úgy is lenne, hogy tényleg más vagy akkor se lenne semmi.Én titokban tartanám és számomra nem jelentene problémát.Beszélnék még szívesen de a végén megint túl sok mindent mondok.-mondtam végig a tüzet nézve.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 6:54 pm

Zackaria
Mikir mondta, hogy szerinte akkor is gyors volt, csak a puloverem zsebebe dugtam a kezem.
-Oke ezt beismerem es ez meg nekem is fura volt. Atlagban egy olyan fel het/ ket nap alatt gyogyulok szoval ez engem is meglepett-rantottam meg a vallam. Oke kisse tuloztam mert par ora altt be szokott az ilyen vagy a sulyosabb egy nap de ez akkor is tul gyors volt. Mikir ezutan mondta, hogy minnel jobban tagadok valamit annal kobban hiszi, csak felnyogtem.
-Nemtagadok en semmit babam. Mocskos vagyok mint az azott szutyok.- nahh ez aztan a szep hasonlat mit ne mondjak.
-Es honnan ez a nagy hut a varazsvilag fele. Oke en mindig is ateista boltam igy sose tudtam megertei mit hisznek az emberek a fentiekben...-forgattam meg a szemem unottan
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 7:08 pm

Nettie:
Beismerte, hogy neki is fura volt.Jól van értem.
-Jó rendben hagyjuk.Belőled úgy se szedek ki semmit.De tudod mit nem is baj.Igazából annyira tényleg nem érdekel csak kíváncsivá tettél.Ejthetjük is a témát mert azzal, hogy kiderül te is mágikus lény vagy én nem nyerek semmit ahogyan te sem és ha még se vagy az akkor se lesz semmi.ennyit erről.-jelentettem ki.
-Csak hiszek benne ennyi az egész.Ez olyan mint a gyerekeknek a húsvéti nyuszi.Még életükben nem látták, sose volt semmi ami arra utalt volna, hogy létezik de ők még is hittek benne.Én ugyanígy hiszek a varázsvilágban.-mondtam példával alá támasztva.
-Hm pedig kíváncsi lettem volna rá, hogy mi vagy.Gondolom tűzzel kapcsolatos..Például logikus lenne ha tűz idomár lennél általában őket is égeti a tűz viszont ők könnyebben megszokják és hamarabb is gyógyulnak.Nem tudom de az tuti, hogy köze van a tűzhöz.-mondom határozottan majd elnevetem magam.
-Én olyan vagyok mint egy bolond.Itt magyarázok neked ilyeneket közbe pedig lehet, hogy semmi közöd a varázsvilághoz.Már rég hülyének nézhetsz.Ahjj.-mondtam aztán ismét felhúztam a lábam és rátettem a fejem.
-De honnan tudod, hogy vannak vérnyúldémonok ha nem is hiszel a varázslatban és honnan ismered őket ennyire?Ne is válaszolj úgy is kivágod magad.-tettem le a dologról aztán inkább csendben maradtam.Közben a nyuszi kiugrott az ölemből és elkezdett futni mire az egyik kezemmel utána kaptam és felé fordítottam a fejem.
-Hádész.-mondtam szomorkásan erre visszanézett a nyuszi majd mondott valamit de most nem varázsoltam ,hogy értsem vagy ilyesmi így csak intettem neki egyet.
-Úgy tűnik elment.Viszont nem fog visszajönni az tuti.-mosolyodtam el...Ja ha szeret visszajön.Kár, hogy annyira nem ismert, hogy szeressen.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 7:35 pm

Zackaria
Mikor mobdta, hogy ugy sem szed ki belolem semmit azt hittem abbahagyja,. De csak folytatta. Es beszelte es beszelt es beszelt. Az igen. Minnel tobbet fecsegett annal inkabb kezdett mosolyra huzodni a szam. Mikor kijelentette hogy o csak ugy hisz a varazslasban, mar azert egy mosolyfeleseg volt az arcomon. Mikor mondta higy szerinte en egy tuzidomar agyok. Hurtelen komolyodott el az arcom.
-Igen. Most eltalatad. Tuzidomar vagyok.- mondtam teljesen komolyan, de aztan hirtelen elrohogtem magam. Na jo ez nem tudom honnan jott de jol esett hogy nevettemregota elosszor. Mikor mondta, hogy olyan mint egy bolond,higy itt magyaraz nekem ismet elnevettem magam.
-Igen, annak nezlek.- vigyorogtam ra, de aztan megprobaltam komolysagot vinni az arcomra de nem igazan sikerult. Mikor mondta hogy honnan tudok a nyuldekonokrol mar nyitottam volna a szam, de utana mondta, hogy inkabb ne valaszoljak.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 7:48 pm

Nettie:
Minél tovább beszéltem annál inkább mosolygott aztán mikor már a lábamon volt a fejem azt mondta, hogy eltaláltam erre már kaptam is fel a fejem de mikor elnevette magát csak sóhajtottam.
-Jól van örülök, hogy jól szórakozol.Nem baj végre láttalak mosolyogni.-mosolyodtam el erre én is őszintén és visszatért az élet kedvem is.
-Na jó ez meglepően furcsa, hogy csak egy mosoly kellett ahhoz, hogy megint boldog legyek.-nevettem el magam.Mikor mondta, hogy annak néz csak haloványan elmosolyodtam.
-Nem baj.-legyintettem egyet jelezve, hogy nem igazán érdekel , hogy mit gondol rólam.
-Na most gyere szépen.Vagy majd én megyek.-sóhajtottam egyet és közelebb csusszantam hozzá majd megfogtam a két vállát, hogy rám nézzen.Én pedig mélyen a szemébe fúrtam a tekintetem.
-Tűz idomár vagy, vagy sem?-kérdeztem de ezt olyan komolyan, hogy azt senki se nézné ki belőlem.
-Ha pedig a szemembe hazudsz akkor béka leszel.-öltöttem ki egy kicsit a nyelvem de aztán visszahúztam és megint csak elkomolyodtam
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 8:10 pm

Zackaria
Nahh jahh regen nem nevettem mar.- koszorultem meg a torkom. Mikor szembeforditott magaval csak ismet komolyan neztem ra. Hallva a kerdeset felvontam a szemoldokom de nem valaszoltam semmit. Csak neztem ra rezzenestelen arccal.
-Bekkk.- mondtam aztan teljesen fapofaval.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 8:13 pm

Nettie:
Nem válaszolt csak brekegett egyet de ha én bevágom a poker face-t akkor ott már nem lesz egy csepp érzelem sem.
-Kérdeztem valamit.-mondtam komoly hangon és határozottan.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 8:30 pm

Zackaria
Mikir tartotta a komoly arcat en is ugyanugy az enyemet
-Azt hittem okos kislany vagy.-mondtam rezzeestelen arccal ugyanugy a szemeibe nezve tartva a szemkontektust.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 8:38 pm

Nettie:
-Nem eresztelek amíg nem válaszolsz.-jelentettem ki ugyanolyan komoly arccal.Nem voltam fáradt se semmi.Ha kell akkor reggelig is itt leszek de tudnom kell.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 9:27 pm

Zackaria
Azt mondta nem ereszt el, mig nem valaszolok.
-Probald ram kenni nyuszika.- vontam meg kihivoan a szemoldokom(nem tudom ez milyen) de kozben ugyanolyan fapofaval metedtem ra. Nincs az a penz amiert en nyiltan kiteregetnem neki.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 9:38 pm

Nettie
Kihivoan megvonta a szemoldoket.Hat jo akkor igy leszunk egy darabig.
-En raerek.-jelentettem ki es vegig az a poker arcom volt lathato,Sot talan nem is pislogtam eddig.
-Azt hittem, hogy vagy olyan okos, hogy ha hallasz egy kerdest valaszolsz.-mondtam mikozben az egyik kezem a felkarjara csuszott.
-Ilyen nehez kinyogni egy szot?Mar reg ravaghattad vokna, hogy nem, de nem tetted.Akkor most mi is a helyzet?-kerdeztem ra
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Júl. 10, 2014 9:47 pm

Zackaria
Mikor mondta, hogy csak elleszunk egy darabig, csak jobban elore doltem meg mindig tartva a szemkontaktust. A kis monologjaira a z okossagrol, meg hogy akkor csak mi a helyzet ugyanolyan fapofat vagtam.
-Tudod mit tanit az utca? Nem lattam semmit, nem hallottam semmit, es nemis mondok semmit. Ha ezeket tudod, az utcan nyert ugyed van.- biccentettem halovanyan nyugodt higgadt hangnemben.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 7:46 am

Nettie:
Még előrébb dőlt de nem zavart.Most ilyen esetben nem.Arra amit mondott csak megrántottam a vállam.
-Neked itt viszont már nem lesz nyert ügyed.-jelentettem ki határozottan.Igen valóban így van.Gondolom ő nem akarja bevallani és ha még is bevallja akkor ő vesztett.Ha a szemembe hazudik vagy sokáig húzza akkor meg békává változtatom és szintén vesztett.
-Innen nyertesként nem mész el.Rossz emberrel hozott össze a sors.-jegyeztem meg és közben azon gondolkodtam, hogy meddig bírom még az idegeimmel, hogy ne változtassam át.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 9:31 am

Zackaria
Láttam rajta, hogy kezdi bökni a kis csőrét, hogy nem fecsegek. Nagyon helyes. Mikor mondta, hogy már nem nyerhetek, csak elvigyorodtam, de továbbra is hallgattam. Még hogy én ne nyerjek? Kizárt dolog. Aztán mikor mondta, hogy rossz emberrel hozott össze a sors, még mindig vigyorogva felnyögtem, bár az arcmimikám kezdett egyre inkább gúnyossá válni. Hirtelen egy nagy széllökés beoltotta a tüzet, majd pár vízcsepp hullott alá az égből.
-Ez volt a végszó nyuszi.-villantottam meg egy csibész mosolyt, majd nemes egyszerűséggel felálltam és elkezdtem tőlem már megszokott lazasággal sétálni a kastély felé.
-Több szerencsét!-intettem még hátra, vissza sem nézve, miközben a sötét lassan elnyelte az alakom.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 9:52 am

Nettie:
Egyre inkább gúnyosabb lett az arca és mikor jött hirtelen egy nagyobb szél löket és kioltotta a tüzet lassan cseperegni kezdett az eső is ő pedig felállt én meg csak csak maradtam ott de a kezeim a földre hullottak ahogyan felállt.A kapucnit a fejembe húztam de nem mozdultam.Elmegy és én nem jöttem rá semmire.De biztos vagyok benne, hogy ő is más.Miért nem vallja be.Még pár percig ott voltam aztán lassan felálltam és utána rohantam de még nem értem utol mikor utána kiáltottam.
-Mitől félsz?Miért nem kockáztatsz?Nem értelek.-mondtam miközben az eső csak esett és esett én pedig már egészen el voltam ázva de nem tettem ellene semmit.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 9:59 am

Zackaria
HAllottam, hogy elkezd felém jönni, erre csak felvontam a kapucnim mert a sapkám már szinte teljesen átázott. Mikor meghallottam a kérdését, nem válaszoltam csak sétáltam ugyanolyan laza komótos léptekkel tovább, zsebre dugott kézzel.
-Nem félek. Csak az ügyvédem nélkül nem mondok semmit.-arcom itt már ismét komolya volt, de a hangomból kiérezhető volt az enyhe gúny. Nem fordultam hátra, ha annyira ki akar rólam deriteni valamit, akkor beér és TALÁN mondok valamit.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 10:07 am

Nettie:
Lassan beértem és csak hitetlenül néztem rá.(asszem hitetlenül xd)
-Akkor meg?Nyah látom mindenre van kifogásod.-jelentettem ki aztán felnéztem a kastélyra és az égre.Az eső még esett de itt rajtunk kívül nincs egy lélek sem.Mesés így tényleg lazán bevallhatná de nem.
-Ez a világ olyan hülyén van összerakva.-mondtam picit idegesen.
-Mindenki fél kockáztatni és fél mindentől, hogy mi lesz ha...-idegeskedtem tovább aztán a szemébe néztem.
-Tudod mit ha te nem majd én.A sebeid miattam gyógyultak be ma reggel gyorsabban.Igen varázsoltam, igen jól sejtetted nem vagyok se normális, se ember.Boszorkány vagyok.Egy rút banya.-mondtam aztán a végén elmosolyodtam majd mivel most már mindegy volt és nem volt körülöttünk senki így felemeltem a kezem és kettőnk előtt áthúzva azt ívesen óvtam meg magunkat az esőtől.Úgy mond egy láthatatlan burokkal.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 10:14 am

Zackaria
Igen, kirohant. Sejtettem. Már megint jötte a világ és az emberek milyen hülye elméletével. Oké, nem mondom kib*szott sok igaza van ebben, de ekkor is megforgattam a szemem, de ezt ő nem láthata. Mikor kitört és elkezdett hadobálni, hogy tőle gyógyultak be reggel a sebeim, és hogy ő boszorkány, csak felnyögtem.
-Na persze. Nem is vagy rút.-vontam meg a vállam, majd tovább sétáltam de olyan ívesen nekimentem valaminek ami ott sem volt, hogy hátratántorodtam és a vérző orromhoz kaptam.
-K*rvajó.-morogtam majd elővettem egy fekete kendőt és azzal próbáltam emg elállítan. Hátrafordulva láttam hogy valamit művel a kezével, vagy csak szellőzteti a hónalját nem tudom, de azt igen, hogy most kicseszettül bepöccentem.
-Engedj ki!-morrantam rá, de a kendőt nem vettem el az orrom elől.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 10:52 am

Nettie:
Csak elmosolyodtam arra, hogy nem is vagyok rút aztán mikor neki ment a buroknak amin igazából át kellett volna, hogy sétáljon.De erre elkezdett vérezni az orra én meg kikerekedett szemekkel néztem.
-De hát ennek mozogni kellett volna úgy ahogy mész.-mondtam értetlenül aztán mikor rám morrant csak védekezően magam elé emeltem a kezem és ahogy az orrára pillantottam úgy voltam vele ha már én okoztam én is hozom helyre erre fújtam egyet felé és mint ha az orrának semmi baja se lett volna.
-Bocsánat.-mondtam aztán csettintettem és a burok eltűnt az eső pedig ismét esett ránk.Majd jelezve, hogy már nincs itt semmi elindultam előre de a kapucni még mindig a fejemen volt így nem láthatta az arcom ami szomorú volt mivel úgy bántottam őt, hogy nem is akartam.Tényleg sokkal jobban kéne vigyáznom.Na most sikeresen fel is dühítettem szóval bármelyik pillanatban nekem eshet.Olyan ügyes vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 3:27 pm

Zaackari
Egynideig csak nezett ram mint bocika az ujkapura, mig nrkem omlott a veg az orrombol. Persze azonnal elkezdett hadakozni, mire csak morrantottam egyet, mikor osszehuzta a szajat azthittem, hogy meg arcon is kop, hiszen valljuk be nem viselkedtem valami urifiucskakent. De ahelyett csak rafujt az orromra, s elmult a verzes, es a fejdalom is. Csak kicsit kerek szemekkel megmozsgattam, s igy higy mar nem fajt nem is volt annyira duhos. Mikor bocsanatot kert, csak felvontam az egyik szemem majd neztem ahogyan csettint, es elkezd elmenni, egy ideig csak alltam, majd nagyot sohajtottam. Hajj nem ismerek magamra.
-Nem akartad, megoldottad, ne kerj bocsanatot.- leptem aztan utana ismet fapofaval ugy lepkedve mellette. Igaz hamar duhodom be de aztan ha kell hamar el is mulik.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 3:39 pm

Nettie:
Utánam jött és ettől meg is lepődtem.Arra amit mondott csak továbbra is a kicsit szomorkás arcommal néztem rá.
-Jó.-motyogtam aztán mikor láttam, hogy a vér már nem folyik az orrából és láthatóan már nem is fájdítja elmosolyodom.
-Most, hogy már tudod a titkom azt csinálsz vele amit akarsz.Elárulhatod, megtarthatod.-mosolygom rá.Igazából nekem tényleg mindegy volt mert ha elárulja nem hisznek neki ha meg olyannak árulja el mint akkor annak nem lesz problémája vele ha pedig megtartja akkor sincs semmi.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 3:46 pm

Zackaria
Mikor kisse szomoruan nezatt ram meg mindig, csak megforgattam a szemem. Remek, szoval akkor most rendesen be fog szomorodni?
Mikor mondta, hogy tudom a titkat azt kezdek vele amit csak akarok felvontam a szemoldokom.
-Igen, azonnal megyek pletyizni a plazaba a cicusokhoz.- vontam meg a vallam es kozben teljesen oszinte arcot vagtam mint aki tenyleg komolyan gondoltam.
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 3:50 pm

Nettie:
A válaszára csak elmosolyodtam és bólintottam.
-Tedd azt.Ők pont nem fogják elhinni sőt téged fognak hülyének nézni.-öltöttem ki rá a nyelvem és már megint csak jó kedvem lett.Viszont közben már megint elkezdtem fázni így a vállaim kicsit megemelkedtek a kezem pedig a zsebembe dugtam közben elkezdett szakadni.
-Mesés...Szeretem az esőt..ha nem szakad.-sóhajtottam közben felnéztem de pont a szemembe csöppent egy vízcsepp így már törölgetni is kezdtem azt a szemem.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
SzofiS.

SzofiS.


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2014. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Miskolc

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 3:57 pm

Zackaria
Na lattam ismet jo lett a kedve minek valahol orultem. Mikor mobdta hogy jo menjek mert pont nem fogjak elhinni es meg csak hulyenek is neznek csak setaltam tovabb valasz nelkul. Mikor kisse osszebbhuzta magat csak felemeltem a tekintetem de nem neztem fel mert akkor ugy jartam volna mint o mert a szemebe cseppent az eso.
-Akko igyekezzunk befele.-javasoltam majd gyorsabbra szedtem a lepteinet
Vissza az elejére Go down
http://kinshiszerepjatekok.hungarianforum.com
Szandra

Szandra


Hozzászólások száma : 148
Join date : 2014. Jun. 30.

Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 4:05 pm

Nettie:
Azt mondta, hogy akkor igyekezzünk erre már gyorsabbra is vette a lépteit ahogyan én is.Hamarosan beértünk és már a folyosón voltunk.
-Na sokkal jobb.-mondtam aztán levettem a kapucnit a fejemről.Bent már melegebb volt és itt legalább nem esett az eső.
Vissza az elejére Go down
http://szerepjatekok25.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom





Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fantázia kaland JÁTÉKTÉR   Fantázia kaland JÁTÉKTÉR - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fantázia kaland JÁTÉKTÉR
Vissza az elejére 
14 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Fantázia kaland történet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hana-Saku rpg :: Your first category :: Fantázia kaland-
Ugrás: